W dniach 19 - 21.05.2015 r. odbyły się XVII Mistrzostwami Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym.

Pierwszego dnia Mistrzostw na terenie Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej w Toruniu odbyły się dwie konkurencje. Podczas pierwszej części zawodów drużyna KM PSP w Toruniu w składzie: mł. asp. Łukasz Grabowski, sekc. Maksymilian Piątkowski, sekc. Radosław Kończalski oraz st.str. Paweł Syrocki, zajęła I miejsce w wspinaniu się na III piętro przy użyciu drabiny hakowej. Dodatkowo Indywidualnym Mistrzem Województwa został sekc. Maksymilian Piątkowski, a V-ce Mistrzem mł. asp. Łukasz Grabowski. W/w wzięli również udział w biegach dodatkowych: o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu i Ochrony Przeciwpożarowej „Kopernik” wygrał mł. asp. Łukasz Grabowski, natomiast o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta ds. Sportu i Rekreacji zwyciężył sekc. Maksymilian Piątkowski.
Drugą częścią zawodów był pożarniczy tor przeszkód – 100 m, gdzie reprezentacja KM PSP w Toruniu w składzie mł. asp. Łukasz Grabowski, sekc. Marcin Guranowski, sekc. Maksymilian Piątkowski oraz sekc. Radosław Kończalski zajęła II miejsce ulegając jedynie o 0,09 s. reprezentacji KP PSP w Chełmnie. Indywidualnie drugie miejsce zajął sekc. Maksymilian Piątkowski, a trzeci był mł. asp. Łukasz Grabowski.

W dwuboju pożarniczym Indywidualnym Mistrzem Województwa został sekc. Maksymilian Piątkowski, trzecie miejsce zajął mł.asp. Łukasz Grabowski, natomiast piąty był sekc. Radosław Kończalski.

W dniu 21.05.2015 r. na Stadionie Miejskim odbył się drugi dzień zawodów składający się również z dwóch konkurencji – sztafeta pożarnicza 4x100 m oraz ćwiczenie bojowe. Podczas biegu sztafetowego reprezentacja KM PSP w Toruniu w składzie mł.asp. Łukasz Grabowski, sekc. Marcin Guranowski, sekc. Maksymilian Piątkowski, sekc. Dawid Wiśniewski zajęła I miejsce. Podczas ćwiczenia bojowego drużyna zajęła 13 miejsce.

Ostatecznie reprezentacja KM PSP w Toruniu podczas XVII Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym zajęła IV miejsce.