Dnia 06 października 2015 odbyły się II Powiatowe Zawody Firefighter Combat Challenge.

Zawody odbyły się w Wąbrzeźnie i brały w nich udział jednostki powiatu toruńskiego oraz wąbrzeskiego.

W zawodach oprócz strażaków PSP gościnnie wystartowały drużyny OSP z Papowa Toruńskiego, Złotorii, Wąbrzeźna oraz grupa ratowników medycznych z Wąbrzeźna.

Rywalizację rozegrano w tandemach oraz sztafetach (nie było startów indywidualnych). Każda z drużyn startowała dwukrotnie w każdej z formuł (2x tandem i 2x sztafeta), dzięki temu mogła wystartować zarówno na torze niebieskim jak i czerwonym. Wynikiem drużyny w danej formule był lepszy czas z obu biegów.

Poniżej znajdują się wyniki oraz galeria z zawodów.

 

SZTAFETY TORUŃ

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG 1 SZTAFETA 1 TEJZA / PACHOLEC / KOCIŃSKI / PIECHOWIAK 01:29,13
2 KM TORUŃ SZTAFETA 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI / ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:39,41
3 OSP PAPOWO TORUŃSKIE SZTAFETA 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI / SZYMAŃSKI / TEMPLIN 01:41,07
4 JRG 2 SZTAFETA 1 SOWIŃSKI / KOWALIK / GRABOWSKI / JUCHNOWSKI 01:50,57
5 JRG 1 SZTAFETA 3 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI / CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 01:52,13
6 JRG 3 SZTAFETA 3 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI / KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 01:52,78
7 OSP ZŁOTORIA SZTAFETA 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI / MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 01:54,09
8 JRG 3 SZTAFETA 1 DOMBROWICZ / SERKOWSKI / SZRULL / BOJARSKI 01:56,72
9 JRG 1 SZTAFETA 2 WYPYCH / FIC / OPIŁOWSKI / DERKOWSKI 02:04,78
10 JRG 3 SZTAFETA 2 STAFIEJ / LIGAJ / RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:06,47
11 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 2 ANUSZEWSKI / BONIECKI / SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:06,75
12 JRG 2 SZTAFETA 2 ŚNIEGOWSKI / DĄBROSZ / WÓJCIK / TOMCZYK 02:26,43
13 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 1 JANKOWSKI / WEGNER / SZYMELFENIG / TOMCZAK 02:41,91
14 JRG 1 SZTAFETA 1 TEJZA / PACHOLEC / KOCIŃSKI / PIECHOWIAK 01:36,44
15 OSP PAPOWO TORUŃSKIE SZTAFETA 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI / SZYMAŃSKI / TEMPLIN 01:43,00
16 KM TORUŃ SZTAFETA 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI / ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:43,40
17 JRG 2 SZTAFETA 1 SOWIŃSKI / KOWALIK / GRABOWSKI / JUCHNOWSKI 01:53,78
18 JRG 3 SZTAFETA 3 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI / KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 01:56,13
19 JRG 3 SZTAFETA 2 STAFIEJ / LIGAJ / RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:06,60
20 JRG 1 SZTAFETA 3 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI / CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:09,57
21 JRG 1 SZTAFETA 2 WYPYCH / FIC / OPIŁOWSKI / DERKOWSKI 02:15,28
22 OSP ZŁOTORIA SZTAFETA 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI / MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:17,56
23 JRG 3 SZTAFETA 1 DOMBROWICZ / SERKOWSKI / SZRULL / BOJARSKI 02:20,85
24 JRG 2 SZTAFETA 2 RÓŻYCKI / DĄBROSZ / WÓJCIK / TOMCZYK 02:36,47
25 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 2 ANUSZEWSKI / BONIECKI / SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:38,41
26 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 1 JANKOWSKI / WEGNER / SZYMELFENIG / TOMCZAK 02:53,22

 

TANDEMY TORUŃ

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG 1 TANDEM 2 TEJZA / PIECHOWIAK 01:37,31
2 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI 01:47,40
3 KM TORUŃ TANDEM 2 ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:49,66
4 OSP ZŁOTORIA TANDEM 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI 01:50,87
5 JRG 1 TANDEM 5 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI 01:51,96
6 JRG 1 TANDEM 1 KOCIŃSKI / PACHOLEC 02:01,16
7 JRG 3 TANDEM 6 KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 02:09,03
8 KM TORUŃ TANDEM 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI 02:13,04
9 JRG 3 TANDEM 3 STAFIEJ / LIGAJ 02:13,56
10 JRG 3 TANDEM 2 DOMBROWICZ / SERKOWSKI 02:15,41
11 JRG 1 TANDEM 4 OPIŁOWSKI / FIC 02:18,44
12 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 2 SZYMAŃSKI / TEMPLIN 02:20,94
13 JRG 2 TANDEM 3 RÓŻYCKI / JUCHNOWSKI 02:21,72
14 JRG 3 TANDEM 5 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI 02:22,90
15 JRG 2 TANDEM 2 GRABOWSKI / TOMCZYK 02:25,58
16 JRG 3 TANDEM 4 RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:26,72
17 JRG 3 TANDEM 1 SZRULL / BOJARSKI 02:27,59
18 JRG CHEŁMŻA TANDEM 4 SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:28,57
19 JRG 2 TANDEM 4 NIEBOJEWSKI / DĄBROSZ 02:34,72
20 JRG 2 TANDEM 1 SOWIŃSKI / KOWALIK 02:39,04
21 JRG 1 TANDEM 6 CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:44,97
22 JRG 3 TANDEM 1 SZRULL / BOJARSKI 02:49,91
23 JRG CHEŁMŻA TANDEM 1 JANKOWSKI / WEGNER 02:50,13
24 OSP ZŁOTORIA TANDEM 2 MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:52,63
25 JRG 2 TANDEM 4 NIEBOJEWSKI / DĄBROSZ 02:57,88
26 JRG 1 TANDEM 3 WYPYCH / DERKOWSKI 02:58,44
27 JRG CHEŁMŻA TANDEM 3 ANUSZEWSKI / BONIECKI 03:01,65
28 JRG CHEŁMŻA TANDEM 2 SZYMELFENIG / TOMCZAK 03:44,38
29 JRG 1 TANDEM 2 TEJZA / PIECHOWIAK 01:37,62
30 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI 01:49,84
31 KM TORUŃ TANDEM 2 ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:56,50
32 JRG 1 TANDEM 5 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI 02:06,00
33 JRG 1 TANDEM 1 KOCIŃSKI / PACHOLEC 02:09,00
34 OSP ZŁOTORIA TANDEM 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI 02:12,94
35 KM TORUŃ TANDEM 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI 02:19,69
36 JRG 2 TANDEM 2 GRABOWSKI / TOMCZYK 02:26,46
37 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 2 SZYMAŃSKI / TEMPLIN 02:30,53
38 JRG CHEŁMŻA TANDEM 4 SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:31,46
39 JRG 3 TANDEM 4 RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:33,71
40 JRG 1 TANDEM 4 OPIŁOWSKI / FIC 02:33,88
41 JRG 3 TANDEM 3 STAFIEJ / LIGAJ 02:33,97
42 JRG 1 TANDEM 6 CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:46,78
43 JRG 2 TANDEM 1 SOWIŃSKI / KOWALIK 02:47,25
44 OSP ZŁOTORIA TANDEM 2 MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:55,91
45 JRG CHEŁMŻA TANDEM 1 JANKOWSKI / WEGNER 03:07,59
46 JRG CHEŁMŻA TANDEM 3 ANUSZEWSKI / BONIECKI 03:28,59
47 JRG 3 TANDEM 2 DOMBROWICZ / SERKOWSKI DNS
48 JRG 3 TANDEM 6 KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI DNS
49 JRG 2 TANDEM 3 RÓŻYCKI / JUCHNOWSKI DNS
50 JRG 3 TANDEM 5 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI DSQ 2:25,94
51 JRG CHEŁMŻA TANDEM 2 SZYMELFENIG / TOMCZAK DSQ 3:11,72
52 JRG 1 TANDEM 3 WYPYCH / DERKOWSKI DSQ 3:22,18

 

SZTAFETY WĄBRZEŹNO

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 3 PIÓRKOWSKI / BARAŃSKI / DZIELSKI / PAWŁOWSKI 01:39,06
2 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 SEMENIUK / WZOREK / KUŹMIŃSKI / KUDŁACZ / RUTKOWSKI 01:49,63
3 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 2 SMOGORZEWSKI / CHOJNICKI / MYTYCH / KOWALIK 01:55,25
4 WĄBRZEŹNO RATOWNICY SZTAFETA 1 JÓŹWIAK / RYBSZLEGER / PARADOWSKI / BANAŚ 01:56,35
5 KM WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 KRAJNIK / HERBOWSKI / WĘGLERSKI / KUBASIK / ROGOWSKI 02:08,28
6 OSP WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI / BRACHOWSKI / PAPIEŻ / MAZURKIEWICZ 02:11,28
7 OSP WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI / BRACHOWSKI / PAPIEŻ / MAZURKIEWICZ 02:13,41
8 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 3 PIÓRKOWSKI / BARAŃSKI / DZIELSKI / PAWŁOWSKI 01:39,25
9 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 SEMENIUK / WZOREK / KUŹMIŃSKI / KUDŁACZ / RUTKOWSKI 01:54,75
10 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 2 SMOGORZEWSKI / CHOJNICKI / MYTYCH / KOWALIK 02:06,97
11 KM WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 KRAJNIK / HEBOWSKI / WĘGLERSKI / KUBASIK / ROGOWSKI 02:12,78
12 WĄBRZEŹNO RATOWNICY SZTAFETA 1 JÓŹWIAK / RYBSZLEGER / PARADOWSKI / BANAŚ DSQ 2:10,57

 

TANDEMY WĄBRZEŹNO

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 1 PIÓRKOWSKI / DZIELSKI 01:44,87
2 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BARAŃSKI / PAWŁOWSKI 02:05,03
3 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 1 BANAŚ / JÓŹWIAK 02:22,22
4 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 3 KRAJNIK / SEMENIUK 02:27,18
5 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 2 RYBSZLEGER / PARADOWSKI 02:36,25
6 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BRACHOWSKI / PAPIEŻ 02:58,12
7 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI 03:14,06
8 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 1 PIÓRKOWSKI / DZIELSKI 01:51,41
9 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 2 RYBSZLEGER / PARADOWSKI 02:37,50
10 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BARAŃSKI / PAWŁOWSKI DNS
11 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 3 KRAJNIK / SEMENIUK DNS
12 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI DNS
13 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BRACHOWSKI / PAPIEŻ DNS
14 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 1 BANAŚ / JÓŹWIAK DSQ 2:17,47

 

SZTAFETY TORUŃ I WĄBRZEŹNO

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG 1 SZTAFETA 1 TEJZA / PACHOLEC / KOCIŃSKI / PIECHOWIAK 01:29,13
2 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 3 PIÓRKOWSKI / BARAŃSKI / DZIELSKI / PAWŁOWSKI 01:39,06
3 KM TORUŃ SZTAFETA 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI / ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:39,41
4 OSP PAPOWO TORUŃSKIE SZTAFETA 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI / SZYMAŃSKI / TEMPLIN 01:41,07
5 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 SEMENIUK / WZOREK / KUŹMIŃSKI / KUDŁACZ / RUTKOWSKI 01:49,63
6 JRG 2 SZTAFETA 1 SOWIŃSKI / KOWALIK / GRABOWSKI / JUCHNOWSKI 01:50,57
7 JRG 1 SZTAFETA 3 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI / CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 01:52,13
8 JRG 3 SZTAFETA 3 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI / KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 01:52,78
9 OSP ZŁOTORIA SZTAFETA 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI / MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 01:54,09
10 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 2 SMOGORZEWSKI / CHOJNICKI / MYTYCH / KOWALIK 01:55,25
11 WĄBRZEŹNO RATOWNICY SZTAFETA 1 JÓŹWIAK / RYBSZLEGER / PARADOWSKI / BANAŚ 01:56,35
12 JRG 3 SZTAFETA 1 DOMBROWICZ / SERKOWSKI / SZRULL / BOJARSKI 01:56,72
13 JRG 1 SZTAFETA 2 WYPYCH / FIC / OPIŁOWSKI / DERKOWSKI 02:04,78
14 JRG 3 SZTAFETA 2 STAFIEJ / LIGAJ / RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:06,47
15 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 2 ANUSZEWSKI / BONIECKI / SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:06,75
16 KM WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 KRAJNIK / HERBOWSKI / WĘGLERSKI / KUBASIK / ROGOWSKI 02:08,28
17 OSP WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI / BRACHOWSKI / PAPIEŻ / MAZURKIEWICZ 02:11,28
18 OSP WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI / BRACHOWSKI / PAPIEŻ / MAZURKIEWICZ 02:13,41
19 JRG 2 SZTAFETA 2 ŚNIEGOWSKI / DĄBROSZ / WÓJCIK / TOMCZYK 02:26,43
20 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 1 JANKOWSKI / WEGNER / SZYMELFENIG / TOMCZAK 02:41,91
21 JRG 1 SZTAFETA 1 TEJZA / PACHOLEC / KOCIŃSKI / PIECHOWIAK 01:36,44
22 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 3 PIÓRKOWSKI / BARAŃSKI / DZIELSKI / PAWŁOWSKI 01:39,25
23 OSP PAPOWO TORUŃSKIE SZTAFETA 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI / SZYMAŃSKI / TEMPLIN 01:43,00
24 KM TORUŃ SZTAFETA 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI / ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:43,40
25 JRG 2 SZTAFETA 1 SOWIŃSKI / KOWALIK / GRABOWSKI / JUCHNOWSKI 01:53,78
26 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 SEMENIUK / WZOREK / KUŹMIŃSKI / KUDŁACZ / RUTKOWSKI 01:54,75
27 JRG 3 SZTAFETA 3 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI / KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 01:56,13
28 JRG 3 SZTAFETA 2 STAFIEJ / LIGAJ / RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:06,60
29 JRG WĄBRZEŹNO SZTAFETA 2 SMOGORZEWSKI / CHOJNICKI / MYTYCH / KOWALIK 02:06,97
30 JRG 1 SZTAFETA 3 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI / CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:09,57
31 KM WĄBRZEŹNO SZTAFETA 1 KRAJNIK / HEBOWSKI / WĘGLERSKI / KUBASIK / ROGOWSKI 02:12,78
32 JRG 1 SZTAFETA 2 WYPYCH / FIC / OPIŁOWSKI / DERKOWSKI 02:15,28
33 OSP ZŁOTORIA SZTAFETA 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI / MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:17,56
34 JRG 3 SZTAFETA 1 DOMBROWICZ / SERKOWSKI / SZRULL / BOJARSKI 02:20,85
35 JRG 2 SZTAFETA 2 RÓŻYCKI / DĄBROSZ / WÓJCIK / TOMCZYK 02:36,47
36 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 2 ANUSZEWSKI / BONIECKI / SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:38,41
37 JRG CHEŁMŻA SZTAFETA 1 JANKOWSKI / WEGNER / SZYMELFENIG / TOMCZAK 02:53,22
38 WĄBRZEŹNO RATOWNICY SZTAFETA 1 JÓŹWIAK / RYBSZLEGER / PARADOWSKI / BANAŚ DSQ 2:10,57

 

TANDEMY TORUŃ I WĄBRZEŹNO

Lp. NAZWA DRUŻYNY NAZWISKA CZAS
1 JRG 1 TANDEM 2 TEJZA / PIECHOWIAK 01:37,31
2 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 1 PIÓRKOWSKI / DZIELSKI 01:44,87
3 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI 01:47,40
4 KM TORUŃ TANDEM 2 ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:49,66
5 OSP ZŁOTORIA TANDEM 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI 01:50,87
6 JRG 1 TANDEM 5 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI 01:51,96
7 JRG 1 TANDEM 1 KOCIŃSKI / PACHOLEC 02:01,16
8 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BARAŃSKI / PAWŁOWSKI 02:05,03
9 JRG 3 TANDEM 6 KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI 02:09,03
10 KM TORUŃ TANDEM 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI 02:13,04
11 JRG 3 TANDEM 3 STAFIEJ / LIGAJ 02:13,56
12 JRG 3 TANDEM 2 DOMBROWICZ / SERKOWSKI 02:15,41
13 JRG 1 TANDEM 4 OPIŁOWSKI / FIC 02:18,44
14 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 2 SZYMAŃSKI / TEMPLIN 02:20,94
15 JRG 2 TANDEM 3 RÓŻYCKI / JUCHNOWSKI 02:21,72
16 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 1 BANAŚ / JÓŹWIAK 02:22,22
17 JRG 3 TANDEM 5 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI 02:22,90
18 JRG 2 TANDEM 2 GRABOWSKI / TOMCZYK 02:25,58
19 JRG 3 TANDEM 4 RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:26,72
20 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 3 KRAJNIK / SEMENIUK 02:27,18
21 JRG 3 TANDEM 1 SZRULL / BOJARSKI 02:27,59
22 JRG CHEŁMŻA TANDEM 4 SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:28,57
23 JRG 2 TANDEM 4 NIEBOJEWSKI / DĄBROSZ 02:34,72
24 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 2 RYBSZLEGER / PARADOWSKI 02:36,25
25 JRG 2 TANDEM 1 SOWIŃSKI / KOWALIK 02:39,04
26 JRG 1 TANDEM 6 CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:44,97
27 JRG 3 TANDEM 1 SZRULL / BOJARSKI 02:49,91
28 JRG CHEŁMŻA TANDEM 1 JANKOWSKI / WEGNER 02:50,13
29 OSP ZŁOTORIA TANDEM 2 MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:52,63
30 JRG 2 TANDEM 4 NIEBOJEWSKI / DĄBROSZ 02:57,88
31 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BRACHOWSKI / PAPIEŻ 02:58,12
32 JRG 1 TANDEM 3 WYPYCH / DERKOWSKI 02:58,44
33 JRG CHEŁMŻA TANDEM 3 ANUSZEWSKI / BONIECKI 03:01,65
34 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI 03:14,06
35 JRG CHEŁMŻA TANDEM 2 SZYMELFENIG / TOMCZAK 03:44,38
36 JRG 1 TANDEM 2 TEJZA / PIECHOWIAK 01:37,62
37 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 1 KOSIELSKI / ROGOZIŃSKI 01:49,84
38 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 1 PIÓRKOWSKI / DZIELSKI 01:51,41
39 KM TORUŃ TANDEM 2 ŚWIECHOWICZ / STEGNICKI 01:56,50
40 JRG 1 TANDEM 5 POLAKOWSKI / CIĘŻKOWSKI 02:06,00
41 JRG 1 TANDEM 1 KOCIŃSKI / PACHOLEC 02:09,00
42 OSP ZŁOTORIA TANDEM 1 KORONIEWSKI / KORONIEWSKI 02:12,94
43 KM TORUŃ TANDEM 1 WRÓBLEWSKI / GRUDZIŃSKI 02:19,69
44 JRG 2 TANDEM 2 GRABOWSKI / TOMCZYK 02:26,46
45 OSP PAPOWO TORUŃSKIE TANDEM 2 SZYMAŃSKI / TEMPLIN 02:30,53
46 JRG CHEŁMŻA TANDEM 4 SZATKOWSKI / KOWALSKI 02:31,46
47 JRG 3 TANDEM 4 RENTFLEJSZ / SYROCKI 02:33,71
48 JRG 1 TANDEM 4 OPIŁOWSKI / FIC 02:33,88
49 JRG 3 TANDEM 3 STAFIEJ / LIGAJ 02:33,97
50 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 2 RYBSZLEGER / PARADOWSKI 02:37,50
51 JRG 1 TANDEM 6 CHRZANOWSKI / KRAWCZYK 02:46,78
52 JRG 2 TANDEM 1 SOWIŃSKI / KOWALIK 02:47,25
53 OSP ZŁOTORIA TANDEM 2 MARENDOWSKI / KRZYWDZIŃSKI 02:55,91
54 JRG CHEŁMŻA TANDEM 1 JANKOWSKI / WEGNER 03:07,59
55 JRG CHEŁMŻA TANDEM 3 ANUSZEWSKI / BONIECKI 03:28,59
56 JRG 3 TANDEM 2 DOMBROWICZ / SERKOWSKI DNS
57 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BARAŃSKI / PAWŁOWSKI DNS
58 JRG WĄBRZEŹNO TANDEM 3 KRAJNIK / SEMENIUK DNS
59 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 1 ŚWINIARSKI M / BARCZEWSKI DNS
60 OSP WĄBRZEŹNO TANDEM 2 BRACHOWSKI / PAPIEŻ DNS
61 JRG 3 TANDEM 6 KOŃCZALSKI / ZIELIŃSKI DNS
62 JRG 2 TANDEM 3 RÓŻYCKI / JUCHNOWSKI DNS
63 WĄBRZEŹNO RATOWNICY TANDEM 1 BANAŚ / JÓŹWIAK DSQ 2:17,47
64 JRG 3 TANDEM 5 KUŹMIŃSKI / CECHOWSKI DSQ 2:25,94
65 JRG CHEŁMŻA TANDEM 2 SZYMELFENIG / TOMCZAK DSQ 3:11,72
66 JRG 1 TANDEM 3 WYPYCH / DERKOWSKI DSQ 3:22,18

 

  • fccpow2015_001
  • fccpow2015_002
  • fccpow2015_003
  • fccpow2015_004
  • fccpow2015_005
  • fccpow2015_006
  • fccpow2015_007
  • fccpow2015_008
  • fccpow2015_009
  • fccpow2015_010
  • fccpow2015_011
  • fccpow2015_012
  • fccpow2015_013
  • fccpow2015_014
  • fccpow2015_015
  • fccpow2015_016
  • fccpow2015_017
  • fccpow2015_018
  • fccpow2015_019
  • fccpow2015_020
  • fccpow2015_021
  • fccpow2015_022
  • fccpow2015_023
  • fccpow2015_024
  • fccpow2015_025
  • fccpow2015_026
  • fccpow2015_027
  • fccpow2015_028
  • fccpow2015_029
  • fccpow2015_030
  • fccpow2015_031
  • fccpow2015_032
  • fccpow2015_033
  • fccpow2015_034
  • fccpow2015_035
  • fccpow2015_036
  • fccpow2015_037
  • fccpow2015_038
  • fccpow2015_039
  • fccpow2015_040
  • fccpow2015_041
  • fccpow2015_042
  • fccpow2015_043
  • fccpow2015_044
  • fccpow2015_045
  • fccpow2015_046
  • fccpow2015_047
  • fccpow2015_048
  • fccpow2015_049
  • fccpow2015_050
  • fccpow2015_051
  • fccpow2015_052
  • fccpow2015_053
  • fccpow2015_054
  • fccpow2015_055
  • fccpow2015_056
  • fccpow2015_057
  • fccpow2015_058
  • fccpow2015_059
  • fccpow2015_060
  • fccpow2015_061
  • fccpow2015_062
  • fccpow2015_063
  • fccpow2015_064
  • fccpow2015_065
  • fccpow2015_066
  • fccpow2015_067
  • fccpow2015_068
  • fccpow2015_069
  • fccpow2015_070
  • fccpow2015_071
  • fccpow2015_072
  • fccpow2015_073
  • fccpow2015_074
  • fccpow2015_075
  • fccpow2015_076
  • fccpow2015_077
  • fccpow2015_078
  • fccpow2015_079
  • fccpow2015_080
  • fccpow2015_081
  • fccpow2015_082
  • fccpow2015_083
  • fccpow2015_084
  • fccpow2015_085
  • fccpow2015_086
  • fccpow2015_087
  • fccpow2015_088
  • fccpow2015_089
  • fccpow2015_090
  • fccpow2015_091
  • fccpow2015_092
  • fccpow2015_093
  • fccpow2015_094
  • fccpow2015_095
  • fccpow2015_096
  • fccpow2015_097
  • fccpow2015_098
  • fccpow2015_099
  • fccpow2015_100
  • fccpow2015_101
  • fccpow2015_102
  • fccpow2015_103
  • fccpow2015_104
  • fccpow2015_105

 

STATYSTYKA 2016

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2016